top of page
11KAL.jpg

מסע‭ ‬עד‭ ‬הירח‭ ‬ובחזרה

מוף הוא כלב. מוריס הוא האיש שלו.
יום אחד מוף מוצא תמונה ישנה, ומגלה על קיומם של אחיו התאומים. הצמד חובשים קסדות, עולים על הטוסטוס, ונוסעים לחפש אחרי משפחתו האבודה של מוף. הם עוברים מסע הרפתקאות קסום עד הירח ובחזרה, רק בשביל לגלות שהמשפחה שלהם תמיד היתה אחד בשני. הצגה מצחיקה ומרגשת על חברות מיוחדת במינה.

 

לגילאי 6-12‭ ‬ 

מה קורה כשילד ביישן מתעמת עם הפחד הכי גדול שלו?

זוכת פרסי הבמה לילדים ונוער בשנת 2015 בפרס ההצגה הטובה ביותר' פרס השחקן הטוב ביותר ופרס על יצירת מוזיקה מקורית.

 

לנסלוט הוא ילד ביישן, אין לו חברים והוא מעיד על עצמו שאין לו אומץ לב. הוא עוזר לדודתו בחנות המזוודות. יום אחד מגיעים אל החנות נערה וחתול מדבר שמביאים איתם שמחה ותקווה גדולה לחייו של לנסלוט. אלא שדווקא אז מחליט מנהל קרקס מרושע לגנוב את החתול לקרקס הגדול. האם יצליח לנסלוט לממש את ההזדמנות להתגבר על פחדיו ולצאת להרפתקה בקרקס? האם יגלה את אומץ ליבו, יתגבר על בישנותו ויגיע אל ליבה של הנערה? הצגה מצחיקה ומרגשת לכל המשפחה, על האומץ הקיים בכל אחד ואחת מאתנו והאפשרות לבחור בטוב במקום ברע.

 

מומלץ לגילאי 4-9

על פי יצירה מוסיקלית מאת סרגי פרוקופייב 

הסיפור "פטר והזאב" נכתב והולחן ע"י סרגיי פרוקופייב בשנת 1936, זוהי יצירה בה נרקמים יחד מעשה הרפתקה ומוסיקה מופלאה. פטר הוא נער שחי עם סבו בסמוך ליער גדול, אי שם בכפר קטן. לפטר יש חברים טובים: החתול, הציפור והברווזה. סבו של פטר לא מרשה לו לצאת אל האחו פן יצא הזאב הגדול והמסוכן מן היער אבל פטר אינו פוחד. הוא יוצא אל האחו לפגוש את חבריו ולשם מגיע הזאב. זהו סיפור על חברות ששזורים בו אומץ וחכמה ושסופו טוב ומפתיע.

"הצגה יפהפייה וסוחפת, המעבירה לקהל חוויה פיוטית,
חכמה ומרוממת נפש" (שי בר יעקב, ידיעות אחרונות)

זוכת פסטיבל חיפה להצגות ילדים לשנת 2017 בפרס האנסמבל, פרס התלבושות ובפרס על הבימוי.

 

מסע אל עולם קסום של אגדות ומשלים עתיקים מעולם הזן הטאו, יהדות ובודהיזם. סיפורים הטומנים בחובם חכמה עמוקה ורבת רבדים, שנוגעת במהות החיים: ארעיות, אנוכיות, נתינה, חמלה, גורל, פחד ואומץ לב. חגיגה סוחפת של מוסיקה חיה ודמיון לכל המשפחה.

מומלץ לגילאי 5-120

נסיכה מתוקה, מצוידת בשמשייה ובמפה - ונגן מלכותי מתוק בפני עצמו, מצויד בגיטרה ובהשראה, יוצאים למסע למצוא אוצר.

יותר מכך, הם גם מוצאים אוצר! אלא שהאוצר הוא בכלל לא מה שהם חשבו. אז הם חושבים שוב ויוצאים למסע מסוג אחר לגמרי. בסופו הם מגלים שהאוצר שמצאו, הוא דווקא בדיוק מה שהם חשבו.

ההצגה מתאימה לגילאי 3-7

הצגה על חברות, תעלולנות, והרווח העצום כשבוחרים בשונות.

זוכת פסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים לשנת 2019 בפרס השחקנית הטובה ביותר

 

ארנבת, צב, שבלולית ושבלול, יוצאים כל בוקר יחדיו לטיול. בוקר אחד, בוקר רגיל, הם פוגשים דוב קצת מבהיל, דמעות מזיל, מחפש חברים ללא הועיל. החברים מציעים לדב הבודד להצטרף אליהם. הדב רוצה, אבל לא יכול, הם לא דובים וזה מכשול גדול. אבל לא בשביל החברים! יום למחרת הם מחליטים להתחפש לדב.

דוב מסוג מצב רוח טוב.

קומדיה חצופה שלא הולכת עם העדר!

אם אתה פר - אתה אוהב להילחם. אתה מוכרח לנגוח. זה הטבע שלך. כל עגל שזוג קרניים בראשו כבר יודע את זה. אם אתה פר - אתה כזה! ואם אתה לא? מה אם אתה לא? אם אתה, למשל, אוהב לקלוע צמות מקש? או לרקוד? או חס וחלילה, להריח פרחים - אם אתה כזה, מי ומה אתה בכלל? זה פרדיננד. הפר הכי מתוק באחו. קומדיה חצופה שלא הולכת עם העדר...

 

בהשראת הספר הקלאסי - ״סיפורו של פרדיננד״ מאת מונרו ליף.

הצגת קרקס מצחיקה ומרגשת ע"פ ספרם של אתגר קרת ורותו מודן

זוכת פסטיבל חיפה להצגות ילדים ונוער לשנת 2015 בפרס השחקן המצטיין פרס המוסיקה המקורית ובפרס על עיצוב תנועה.

 

סיפור מלא אהבה ודמיון על משפחה לא שגרתית המגלה יום אחד שאבא החליט להגשים חלום ישן ולעזוב עם הקרקס המבקר בעיר. אימא, מיכל (11) ואלי (7) מתגעגעים אליו ומתמודדים עם חסרונו בבית ועם החשש האם ומתי ישוב. דרך הגלויות שהם מקבלים ממנו מכל רחבי העולם, הם חווים עם אבא את הרפתקאותיו הצבעוניות. ואז, הקרקס הגדול מגיע שוב העירה ויחד איתו  - אבא!!! סיפור משעשע על ילדים, על הורים ועל חלומות, שאם מתעקשים,

הם בסוף מתגשמים. ​

 

מומלץ לגילאי 5-9

מופע מוסיקלי לרוקיסט הצעיר

מופע רוק מחשמל שבו הילדים רוקדים, צועקים ומשתוללים,

עם גיטרות, תופים וקלידים, שחקנים ושלושה זמרים.

שירים של הגדולים מכל הזמנים: קווין, יצחק קלפטר, אריאל זילבר, קורין אלאל, יוסי בנאי, שלום חנוך, נינה סימון בוב דילן ועוד, בשילוב קטעי תיאטרון קצרים, מצחיקים ומרגשים. מופע על מסעות, אהבות נסתרות, רגשות פרועים, חברות, משפחה חלומות - והרבה מוסיקה חיה משובחת! ​הורים – בואו לשמוע את מה שיש לילדים שלכם להגיד על העולם, לרקוד ולצעוק איתם יחד!

bottom of page