תיאטרון בים האדום 2017/18

תכנית המנויים של תיאטרון אלעד

היי יפה

קברט סוחף ומרגש, המבוסס על ספרי הדרכה, טיפוח ויופי משנות החמישים. 

שלוש שחקניות בוחנות ביחד עם הקהל את "החוויה הנשית" בחן, בהומור ובכאב. הקברט מורכב מקטעי שירה, משחק וריקוד ומלווה במוזיקה מקורית חיה.

1/2

הנמר

רמי ברוך

סיפור עממי, שופע תיאורים חושניים, הומור ושמחת חיים של אדם אשר על סף המוות בחר לחיות. "הנמר" הוא מחזה-סיפור סיני, אלגורי, על חייל שהושאר פצוע בשטח, על סף מוות. החייל ניצל בזכות נמרה שמניקה אותו ומטפלת בפצעיו עד שהוא מחלים. אלא שעכשיו, משזכה שוב בחיים, עליו לחיות אותם על פי אמות מידה חדשות.

ההצגה זכתה בפרס הראשון בפסטיבל תאטרונטו 94'.

1/2

25

דרמה קומית על חברות ובדידות במושב קטן בערבה, מאת מאור זגורי יוצר "זגורי אימפריה". זגורי יצר שפה תיאטרונית פורצת דרך המתכתבת עם עולם הקולנוע. הצופה נע בין חיים ומוות, בין פענוח להכרה, בין צחוק להתרגשות...

סוכן טקסטיל, אלפרד טראפס, נתקע עם המרצדס שלו בכפר מרוחק, הוא מחפש מקום ללון ומוצא את עצמו בביתו של שופט בדימוס. הקשיש החביב מזמין אותו להצטרף אליו ואל חבריו המשפטנים לארוחה מפוארת ולאחריה למשחק. הם משחקים בבית-משפט, יש להם את כל התפקידים חוץ מתפקיד אחד - הנאשם. העלילה המעין בלשית המרתקת היא רק מסגרת להתבוננות עמוקה ומפוכחת בדמויות האנושיות, המתוארות בידי אמן..

התקלה

פלייבק

מופע אימפרוביזציה חווייתי שכולו מבוסס על סיפורים מהקהל, המומחזים ע"י שחקני התיאטרון בליווי מוזיקה חיה. הסיפור המומחז מתעורר לחיים דרך הצגה מרגשת, מצחיקה ומעוררת מחשבה ומעודד ניתוח, פתיחות, קשב ואמפתיה.

המופע מעניק הזדמנות לספר על חוויה אישית או סיפור משמעותי ולזכות בפרספקטיבה אחרת הנוצרת מהתבוננות חדשה בסיפור.

Elad Theater Facebook Page
Elad Theater Contact Us
Elad Theater Instagram Page
Elad Theater YouTube Page
מי אנחנו
אלעד דן ז"ל